Bytový textil – záclony, závěsy, garnýže, stínící technika

Otevírací doba

Po – Pá 10:00 – 16:00

Mimo provozní dobu dle objednání

DecorStyl naleznete v přízemí Pasáže Slunce

Kontakt

Telefon: +420 704 754 470

E-mail: decorstyl@decorstyl.cz

Oblékáme vaše okna – DecorStyl

Stínící technika, garnýže, rolety, plissé a další od nás…

Vážení zákazníci vítáme Vás v našem on-line obchodě se stínící technikou a službami spojenými s bytovým textilem.

Nabízíme Vám k prodeji sortiment stínící techniky (hliníkové kolejničky, římské rolety, japonské stěny, motorem ovládané kolejničky a římské rolety, atd. ).

Přicházíme s pestrou a cenově dostupnou nabídkou stropních a nástěnných kolejnic na záclony a závěsy včetně příslušenství a náš sortiment stále rozšiřujeme.

V nabídce máme záclonové kolejničky jednokolejné a dvoukolejné v mnoha velikostech a provedeních. Vybírejte dle Vašich požadavků záclonové kolejničky ( hliníkové kolejničky ) rovné, s kolmými nebo s oblými rohy. Záclonové kolejničky ( hliníkové kolejničky ) nabízíme s plastovými nebo kovovými úchyty. Vyberte si také, zda Vám více vyhovují záclonové kolejničky s kluznými jezdci, nebo s jezdci s kolečky. Seženete u nás i všechny potřebné doplňky a příslušenství.

Dále Vám nabízíme Římské rolety, které jsou velmi oblíbenou a stylovou záležitostí. Římská roleta se při shrnování skládá do elegantních vlnek, či pravidelných skladů díky dodávaným plexi tyčkám a tím vytváří naprosto originální efekt. Lze je ovládat pomocí řetízku nebo elektrickým pohonem na dálkové ovládání či vypínač. Údržba látkových římských rolet je velmi jednoduchá, podobně jako u běžných závěsů. Stačí je svěsit a vyprat. Naše záclonové kolejničky a Římské rolety mají širokou oblast využití v domácnosti i v komerčním prostoru.

Těšíme se z Vaší návštěvy a přejeme příjemný nákup.