Vítejte na nových webových stránkách Pasáže Slunce.

Co zde naleznete?

Webové stránky OC Slunce slouží jako prezentační stránky Pasáže Slunce i veškerých podniků a služeb sídlících v Pasáži. Cílem webu je dostat všechny podstatné informace o pasáži či provozovnách na jediné místo, kde by zákazníci našli přehledně informace, ať už se jedná o různé novinky a firemní akce, nebo o prodejní dobu či kontakty na konkrétní provozy.

Bude se do webových stránek ocslunce.cz přidávat nový obsah?

Ano, každý měsíc zveřejníme nový článek, na co vše se můžete na pasáži těšit. Ať se již jedná o akční zboží, které bude mít konkrétní obchod v nabídce, nebo o událost, kterou pro vás Pasáž Slunce připravuje.

Můžu novinky nebo obchodní akce nějakým způsobem automaticky odebírat?

Samozřejmě. Stačí vyplnit jednoduchý formulář zde, a automaticky si tím necháte zasílat na vámi uvedený e-mail nový „Newsletter“, neboli informační zpravodaj OC Slunce. Zasílání Newsletteru elektronickou podobou je zcela zdarma a kdykoliv jeho odebírání můžete zrušit.

Pro nájemníky komerčních prostorů:

Jakým způsobem lze přidávat obsah do mé provozovny nebo do připravovaného Newsletteru?

Změny u konkrétních provozoven lze zaslat na e-mail itsprava@ocslunce.cz . V případě dotazů kontaktujte prosím ředitele OC Slunce s.r.o. Formát Newsletteru je momentálně v přípravě, o konkrétní podobě a datu prvního vydání budete s předstihem informováni.

Přejeme vám příjemné chvíle při brouzdání na webových stránkách www.ocslunce.cz

Autoři webu www.ocslunce.cz