Květinářství

Otevírací doba

Po – Pá 8:00 – 17:00

So 8:00 – 12:00

Ne Zavřeno

 

Květinářství Od Richarda naleznete v průchodu Pasáže Slunce od Masarykova náměstí

Kontakt

Telefon: +420 775 672 633

E-mail: richard.uherka@gmail.com

Facebook

Instagram

Nabízené služby

Květiny miluji a jejich tvorba mě naplňuje. Rád pro vás vytvořím malé umělecké dílo na základě vašich požadavků, nebo si s vámi popovídám a vytvořím vám jedinečnou kytici nebo jinou květinovou dekoraci na míru. Ať už je vaším přáním kytice k narozeninám, věnec na dveře, svatební květinová výzdoba či smuteční květiny, vždy udělám maximum pro vaši spokojenost.

Věnce

Přírodní věnce pro každé roční obdobím a pro každou událost. Věnce ať už vánoční, letní, dušičkové, ale i ty čistě pro vaši radost. Ručně vázané i vypichované věnce a věnečky rád vytvořím dle vašeho přání nebo se můžete inspirovat těmi, které již radost udělaly.

Kytice

Ať už jde o kytice zakázkové nebo mé signature, vždy vážu s radostí a láskou. Mým cílem je poskytnout Vám opravdu jedinečné, originální vazby a vystihnout Vaše přání a požadavky.

Levandulové výrobky

O mou levandulovou zahrádku se starám již několik let. Pěstuji druhy Lavander Grosso, Lavander Vera a Levanduli lékařskou. Nabízím jak výrobky z levandule, které jsou 100% bez chemie, tak levanduli čerstvou i sušenou a sirupy.

O Richardovi

Láska ke květinám se ve mně probouzela již od malička, kdy jsem chodíval s dědečkem a babičkou na zahradu. Po střední zemědělské škole jsem se věnoval sice jinému oboru ale květiny mě lákaly víc a víc. Když jsem sám s pěstováním květin začínal, byl to obvykle „pokus, omyl“. Vázal jsem květiny tak, aby vystihovaly mou lásku k nim. Všechny mé kytice jsou vázané od srdce, proto „Od Richarda“. Rád kombinuji netradiční květiny s klasikou, miluji přírodní materiály a každý můj výtvor je originál. Mojí velkou láskou je motání věnců. Rád při jejich tvorbě s květinami a materiálem experimentuji, proto je každý z nich mé malé umělecké dílo. Před pár lety jsem se zamiloval do úžasné byliny zvané Levandule. Ta mě svou vůní očarovala natolik, že jsem se rozhodl začít si pěstovat svou vlastní. Na své zahradě mám nyní přes 350 kusů rostlin v bio kvalitě. Rád vám poradím s výběrem květin, uvážu kytici k jakékoliv příležitosti, umotám věnec na míru a vyzdobím vaši svatbu, dům či zahradu…s láskou Richard

Květinářství Od Richarda