Zlatnictví a zlatnická dílna

Webové stránky ve výstavbě

Otevírací doba

Po – Pá 09:00 – 18:00

So 09:00 – 11:00

Polední přestávka 11:30 – 12:00

Vstup do Zlatnictví Hanáčkovi naleznete na Masarykově náměstí  mezi hlavním vstupem do Pasáže Slunce a Hotelu Slunce

Kontakt

Telefon: +420 728 656 267 nebo +420 721 210 761

E-mail: info@zlatnictvihanackovi.cz

Facebookový profil

Instagramový profil

Co šperk, to originál

Zaměřuji se pouze na ruční výrobu šperků za pomoci klasických klenotnických technik.
Proto v mé nabídce naleznete pouze originály, které jsou svým designem a kvalitou provedení nenapodobitelné.

O nás

Jsme Libor a Denisa Hanáčkovi, mladý pár, který se srdcem i duší věnuje poctivému zlatnickému řemeslu. Smyslem naší práce je tvořit autorské šperky, které svým osobitým vzhledem a především kvalitním zpracováním předčí konkurenci.

Libor se zlatnickému řemeslu věnuje již více než 15 let. Díky své vlastní píli a úsilí, které řemeslu denně věnuje, zákazníkům nabízí služby na vysoké úrovni. Denisa se ke zlatnickému řemeslu dostala jako slepý k houslím. Během studií na vysoké škole Liborovi pomáhala s opravami šperků a jednoduššími zakázkami a do řemesla se zamilovala.

Společně denně prohlubujeme své zlatnické dovednosti, objevujeme nové nápady a do naší kolekce přidáváme nové designy. Často pracujeme přímo s našimi zákazníky a vytváříme tak šperky na míru.

Naše šperky vyrábíme v naší zlatnické dílně, která se nachází v centru Uherského Hradiště. V lednu 2021 jsme navíc v srdci Uherského Hradiště otevřeli naši první prodejnu. Navštivte nás, otevřeno máme od pondělí do soboty. Navíc část prodejny funguje jako malý showroom, a tak nás můžete zahlédnout při práci.

Na naší prodejně můžete zakoupit šperky s přírodními kameny z naší zlatnické dílny i šperky od zahraničních výrobců. Nabízíme i dárkové poukazy.